Auckland, Yeni Zelanda

Auckland’da Aile Eğlencesi ve Macerası Auckland Yeni Zelanda’nın en büyük şehridir ve yapılacak çok eğlenceli ve heyecan verici şeylerle doludur. Auckland, Kuzey Adası’nda yer almaktadır ve denizin, kırsal kesimin yakınında benzersiz bir konumdadır ve aynı zamanda bir şehir manzarasına sahiptir. Auckland ve çevresindeki değişen manzaralar, tatil maceralarının müthiş bir karışımını oluşturur. Auckland’a giderken, kendi programınıza girmek için gerçekten kendi arabanıza sahip olmak isteyeceksiniz. Apex’ten Auckland Havaalanı Otomobil Kiralama Hizmetlerinde en iyi fiyatları bulmak için bağlantıya tıklayın. İhtiyaçlarınız için en iyi otomobili bulmanıza yardımcı oluyoruz ve uzman ajanlarımız ayrıca Auckland’da tatil için birçok öneri sunabilen yerliler.

Auckland’ın Plajları

Auckland, Tasman Denizi ve Hauraki Körfezi arasında yer almaktadır ve şehir sınırları içinde dört farklı plaj bölgesi vardır: Auckland’ın doğu kıyısının beyaz kum plajları, Auckland’ın batı kıyısının siyah kum plajları, Auckland’ın ada plajları ve şehir plajları. Çok sayıda farklı plaj türüyle, pratik olarak her biri en az birini keşfetmek zorundasınız. Plajlar aile eğlencesini ima eder ve su sporlarından plaj sporlarına kadar uzanabilir ve belki bir süre sadece muhteşem okyanus dalgalarını gevşetir ve dinler.

Rangitoto Adası’nı ziyaret edin

Auckland’ın Waitemata Limanı’ndan sadece 25 dakikalık bir feribot yolculuğu olan volkanik ada olan Rangitoto’yu keşfedin. Fullers Rangitoto Volkanik Explorer gezisi tüm aile için müthiş. Feribot yolculuğuna ek olarak, bir Explorer aracında rehberli bir gezi elde edersiniz. Adanın tarihini öğrenirken engebeli lav mahsullerine ve yerli çalılara bakın. Gezinin bir kısmı sadece yürüyerek mevcuttur, bu nedenle gezi zirveye bir yürüyüş gezisine aktarılır. Ahşap bir tahtada kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Zirvede, tepeden inanılmaz panoramik manzaralardan memnun olacaksınız. Feribot gezisi sizi adanın batı tarafındaki iskeleye götürür.

Sky Tower – SkyCity Auckland

Auckland’ın Sky Tower ve SkyCity’yi ziyaret etmek, Auckland’daki en popüler yerlerden biridir. Her yaştan aileler ve çocuklar için müthiş. Gökyüzü kulesi şehrin 328 metre yukarıda yükselir ve şehrin çarpıcı manzaralarını sunar. Her yönde 80 km içinde yer işaretlerini, volkanları ve tarihi yerleri görebilirsiniz. Gökyüzü Kulesi’nin tabanı SkyCity olarak adlandırılır ve bir kumarhane, adrenalin aktiviteleri, yemek ve daha fazlasına sahip bir ev eğlence kompleksidir.

Auckland bölgesel parkları

Auckland’ın 26 bölgesel parkı vardır, bu nedenle ailenizin zevkine uyacak en az bir tane bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Bir plaj parkı, bir yağmur ormanı parkı, yürüyüş parkurları içeren bir park veya gevşeyen bir aile pikniğinden memnun olabileceğiniz bir park seçebilirsiniz.

Wynyard Mahallesi

Wynyard Mahallesi, Auckland’da aileler, yerliler ve turistler için olağanüstü bir toplantı yeri olan yeni bir gelişmedir. Aile dostu oyun alanları, pazarlar, yemek seçenekleri, Auckland Balık Pazarı ve yaz aylarında açık hava sineması bulunmaktadır. Kuzey iskelesine bakan Waterside’ı yiyebilirsiniz.

İlişkili

Aileler için 4 Yol Ekibi Uygulamaları Bir aile yolculuğuna çıkarken, muhtemelen önümüzdeki maceradan çok heyecanlı olacaksınız. Başlamadan önce rotanızı, etkinliklerinizi ve konaklama seçeneklerinizi düzenlemeniz gerekir. Bu görevlerde size yardımcı olmak için, isteyebileceğiniz birkaç şık yol gezisi uygulaması var…
10 Mart 2021in “Konuk Postası”

Michigan’ın Küçük Bavaria şehri Frankenmuth şehri, Bavyera misafirperverliği ve keyifli aile dostu aktiviteler için bir dizi seçenekle Michigan ziyaretçilerini ağırlıyor. Sargı Cass Nehri üzerinde yer alan bu dost canlısı küçük kasaba, kültüründe, mutfağında ve mimarisinde Alman mirasına sahiptir. Detroit, Lansing veya Liman’dan 90 dakikalık kolay bir sürüş mesafesindedir …
1 Mart 2011 “Konuk Postası”

5 aile dostu (ve bütçe dostu bahsetmemek) cazibe merkezleri sağlayan müthiş yerlerin Pragueone’da yapılacak 5 aile dostu şeyler Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag. Bu alışılmadık şehir, ailenizi şaşırtmak ve müthiş bir zaman geçirirken onları meşgul etmek zorundadır. Prag Havaalanı’ndan seyahat…
16 Temmuz 2017 “Avrupa”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Paris’te Noel
Next post Banka hesabı yok – banka beyanları olmadan turist vizesine tam olarak nasıl başvurulur