Michigan’da

çocuk müzelerini, Michigan’ın etrafında amaçsızca sürmek için iki haftalık yapılandırılmamış zamanla keşfederek, ailemiz kendimizi eğitim adına eğlenmek için buldu. Çocuk müzelerinden keşif merkezlerine ve etkileşimli doğal tarih melezlerine kadar, belki de rastgele maceramız başka bir ailenin yapılandırılmış güzergahına girecektir.

Michigan’daki Çocuk Müzeleri

Büyük Göller Çocuk Müzesi, Traverse City

Grand Traverse Körfezi’nin batı koluna bakan Traverse City’deki Müthiş Göller Çocuk Müzesi, bölgenin deniz temasına sadıktır. Çocuklar bir deniz fenerine tırmanabilir, bir yamaç yelken açabilir veya periskopla kardeşlere casus olabilir. Çocuklara tatlı su ekosisteminin dengesi hakkında öğretmek için, müthiş göller suyolunun ölçek modelinde manyetik bir tekneye yelken açtığınızdan emin olun (doğum günü partisi oturumda değilse mevcuttur). Traclers ve küçük çocuklar, “yürümeye başlayan çocuk plajı” bölgesindeki yumuşak oyuncaklardan ve bloklardan zevk alırken, ebeveynler yakındaki Art Pavilion bölgesindeki yaratıcı süreci denetler. Kışın eğlenceli bir yer olan müze, bir sabah veya öğleden sonra için yeterince rahatlatıcıdır (birden fazla çocuğa sahip olanlarımız açık, bir hikaye kat planı ve merkezi tuvaletleri takdir edecektir).

Raven Hill Keşif Merkezi, Doğu Ürdün

Gaylord Discovery Center’ın sahipleri tarafından bize önerilen, Doğu Ürdün’deki Raven Hill Keşif Merkezi’nin sarma, ülke sürüşüne değer olacağı bir önsezimiz vardı. Ülkede oldukça dışarıda, ana karayolu koridorundan 45 dakikalık bir gezinti yapmayı planlayın (eğer kaybolduğunuz hissiniz varsa, Raven Hill bir sonraki virajın hemen etrafında ve bir toprak yol ve iki hubcap yeme tepeleri). Bu yazıdan söz etmekten çok daha fazlası, bu sonbaharda Raven Hill Discovery Center’ın çok daha kapsamlı bir raporunu arayın.

10.000 ayak görüşünden, 157 Raven Hill kompleksi bilim, tarih ve sanat içeren üç farklı alana ayrılmıştır: ana müze, Jurassic Park ve Antik Dünya. Dört mevsim dostu ana müzede, her yaştan öğrenciler etraflarındaki dünyayı keşfetmek için ücretsizdir (lazerler, mıknatıslar, müzik aletleri, kayalar, aletler ve hatta egzotik hayvanlar kullanarak). Müzenin unsurlarını doğaya getiren Dünya Tonları Bahçesi, 30 dönümlük antik dünyada (bir ailenin kolayca harcayabileceği bir oda okul evi, ormanlık ağaç evi ve kısa sulak alan tahtası geçerek taksi yoluna uzanır. Bir öğleden sonra arkeoloji ve mitoloji, karbon tarihleme ve tarih kitapları tarafından bilinen dünyanın büyük kültürleri hakkında bilgi edinmek). Raven Hill’e günlük giriş 8 $/kişidir, ancak ikinci Cumartesi Science (ücretsiz giriş) gibi özel etkinlikler arayın veya 75 $ karşılığında yıllık aile üyeliği satın alın.

Fennville Çocuk Müzesi, Fennville

Tüm yazımızın favori bulgularından biri olan Fennville Çocuk Müzesi, Hollanda’nın 15 dakika güneyinde (ve 196. Karayolu ve Sandy Shores’ten yaklaşık dört mil iç kısımda uykulu, kırsal bir topluluk olan Fennville’in kalbinde yer almaktadır. Michigan Gölü). Fennville Çocuk Müzesi, farklı yaş çocuklarını meşgul edecek ve dolaşmalarına izin verecek kadar küçük tutacak kadar büyük, interaktif sergilerinin her birinde Michigan’ın eğitimcileriyle ortaklık kurdu. Yürümeye başlayan çocuk köşesinden özel yetenekler alanına kadar, yetişkinler (ahem) kabarcık köşesinde tanımlandı ve bir insan iskeletini çılgınca yanlış yerleştirilmiş bir böbrekle yeniden birleştirmeye çalıştı.

Popüler bir doğum günü partisi, çocuk müzesi Fennville ilk çıkışımızda lüks bir şekilde sessizdi. Wigwam, kapalı tırmanma alanı ve pedal destekli piyango makinesi arasında, çocukların% 100’ü eve döndü. 3,50 $/kişi ucuz, biz toplam fatura% 50 indirim için yerel bir groupon kullandı. Perşembe günü yürümeye başlayan çocuk zamanı, yaz kampları ve özel etkinlikler için favori bir yerel toplantı noktası (Müze web sitesine bakın), müzeye yıllık üyelik 60 $ karşılığında düşünün.

Lakeshore Müzesi Merkezi, Muskegon

Patronlara ücretsiz giriş sunan Muskegon şehir merkezindeki Lakeshore Müzesi Merkezi bir anlaşmanın çalınmasıdır. Her yerinde okul saha gezisi yazılmışken, müze kat ve odaya göre değişim sergiliyor. Devasa Kunduz’u görmek için Michigan’a göz atın: Alt seviyedeki zamanın derinliklerinden, vücut kütle hesap makinesi (Curse You, Wisconsin peynir lorları) ve sağlıklı vücut sergileri üst katta ve binanın arkasında. Tüm bina ve hediyelik eşya dükkanını keşfederek, güne eve gitmeden önce Blokta Fire Barn Müzesi ve Skolnik House’a (ayrıca ücretsiz) hızlı bir gezinti yaptık.

İlişkili

Wisconsin’deki En İyi Çocuk Müzeleri 2010-2015 yılları arasında, Wisconsin eyaletindeki hemen hemen her çocuk müzesi, kamu müzesi, tarih müzesi ve Keşif Merkezi (Northwood’un Eagle River’daki Çocuk Müzesi ve nispeten yeni bir şekilde kontrol ettim. Wausau’daki Wausau Çocuk Müzesi). Bu hikaye doruk noktası…
6 Şubat 2016 “mnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Siesta – En İyi 10 İspanyol Şehri Bir Özgürlük Ruhu Bulma
Next post Dünyadaki en sevdiğim doğal harikalar