Annenizle

seyahat etmenin 10 nedeni çok muhteşem bir deneyim; Yalnız gittiğimde tatmin edici geliyor; Arkadaşlarımla birlikte, eğlenceli; Ancak annemle olağanüstü. Annelerimiz bizi dokuz ay boyunca rahmine getirdi. Bizi beslediler, bizi giydirdiler, bizi bilgilendirdiler ve çok daha fazlası. Bizimle birlikte kalın ve ince. Gözyaşlarımızı gördüler ve gülüşlerimize tanık oldular.

Annemle seyahat etmeyi seviyorum; ona işinden bir kaçış için davranıyor ya da belki de sadece evde ev işlerini hatırlamamasını sağlıyor. Onun için benim ikramım. Tam işte annenle seyahat etmenin nedenleri var.

İçindekiler

1. Bağınızı geliştirecektir
2. Minnettarlığınızı ortaya çıkarmak için harika bir yöntem
3. Birbirinizi yakalayabilirsiniz
4. Bir Perspektif Daha Alın
5. Ona Gösterilmesi Basit
6. Kişisel Fotoğrafçı
7. 2 1’den daha güvenlidir
8. İkiniz de herhangi bir tür genç almıyorsunuz
9. Unutulmaz anılara sahip olun
10. Birbirinizi daha çok seveceksiniz

1. Bağınızı geliştirecektir

Annenle seyahat etmek sizi yaklaştırır. Birlikte çok zamana mal olacaksınız; Bazı durumlarda saatlerce birlikte oturacaksınız ve bu süre zarfında, diğer kesintilerle konuşacaksınız. Annemle seyahat ettiğimde, gençken anılarını benimle paylaştı; Bazıları çılgınca olduğu kadar inanılmaz. Aynı şekilde annenle her şey hakkında konuşabilirsiniz; Hayat ya da eğlenceli maceralar gibi iş hayatınız olsun. Deneyimleri paylaşmak bir ilişkinin yapıştırıcısı gibidir; İkinizin de açık, rahat ve birbirinize güvenmesi anlamına gelir.

2. Minnettarlığınızı ortaya çıkarmak için harika bir yöntem

Girişte belirttiğim gibi, annemiz bizi 9 aydan getirdi. Büyük olasılıkla binlerce insanla ilgilenmek ve bizi mutlu etmek için harcadı. Onlara tatile davranmak, özellikle her zaman gitmek istediği bir yere davranmak, benim için yaptığınız tüm fedakarlıklar için size teşekkür etmek harika bir yöntemdir. Eğer o çantayı veya kıyafeti izliyorsa, onu daha mutlu etmesi için satın alabilirsiniz.

3. Birbirinizi yakalayabilirsiniz

Büyüdüğünüzde, bazı durumlarda büyüdüğünüz yeri terk edersiniz ve artık ailenizle birlikte çevrimiçi olmazsınız. Telaşlı hayatımızla, bazı durumlarda, her gün tam olarak nasıl olduklarını sormak için ebeveynlerimizle konuşacak zamanımız yok. Anneler çocuklarıyla çok zaman geçirmek ister; Yaşlı olsalar bile, eğer mümkünse, sizi her gün özleyeceği için evden ayrılmanızı istemiyor. Böylece, birlikte seyahat etmek, hayatınızın her birinde olanları yakalamanıza izin verecektir. İkinizin de izlediğiniz en yeni hobileriniz veya şovlarınız hakkında konuşabilirsiniz. Onu sarmak ve onu tam olarak ne kadar özlediğini gösteren sınırsız zaman harcayabilirsiniz!

4. Bir Perspektif Daha Alın

Annen de farklı koşullarda büyüdü. Yani beğenileriniz büyük olasılıkla farklıdır; Bu da deneyiminizi çok daha heyecan verici hale getirecek. İkiniz de kesinlikle konfor bölgelerinizden çıkacaksınız ve başka türlü yapmaktan kaçınabileceğiniz etkinlikler yapacaksınız. İkiniz de sadece müşteri olmanın yanı sıra tehlikeye girmeyi değil, aynı şekilde birbirinizle aynı şekilde birbirinizle ilgili olmayı keşfetmeyeceksiniz.

5. Ona Gösterilmesi Basit

Bir şeyleri annenle paylaşabilirsiniz; Brüt hissetmeden yiyecek, sabun veya havlu gibi. Bazı ülkelerde, porsiyonlar çok büyük (iki için iyi), böylece bir tabak paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde farklı yemekler satın almaya ve birbirinizin siparişlerini deneyebilirsiniz. Seyahat ederken, bir çantayı birlikte paketleyebilirsiniz, bu yüzden bagajınızı sürüklerken el çantasıyla yürürken rahattır. Şanslıysanız, kıyafetleri veya kıyafetleri de paylaşabilirsiniz.

6. Kişisel Fotoğrafçı

Annenden fotoğrafını çekmesini istediğinizde evet ifade edecektir. Bu yüzden sınırsız resimler bekleyin; komik veya şaşırtıcı. Bazı durumlarda annem benim için harika resimler çekiyor, ancak genellikle ya bulanık, zayıf bir açı ya da anlaşmam komik görünüyor, bu yüzden ona hangi açı veya en iyi fotoğrafları nasıl çekeceğini öğretmem gerekiyor. Ancak, anneler harika konular! Büyük olasılıkla pozlarınızı kopyalayacak ve bir süper model gibi hissedecek. House olduğunuzda ve resimlerinizi gönderirken, insanlar annenizin ne kadar inanılmaz olduğuna iltifat ederler. Haha!

7. 2 1’den daha güvenlidir

Yeni bir yere seyahat etmek biraz korkutucu, özellikle kaybolursanız, birlikte bir hizmete inanacağınız için annenizle çok daha iyi olacaktır. İkiniz de büyük olasılıkla 7/24 birlikte olur veya en azından birbirinizi çok fazla incelersiniz. Yani bir şeyler ters gittiğinde, biri anında bilecektir. Aynı şekilde birbirinizin şeylerini de izleyebilirsiniz. Birbirinizi de koruyacaksınız. Unutmayın, bir annenin içgüdüsü başka bir şeydir, bu yüzden harika ellerdesiniz.

8. İkiniz de herhangi bir tür genç almıyorsunuz

Gelecekte ne olacağını anlamıyoruz, bu yüzden şimdi birlikte bir şeyler yaparsanız çok daha iyi, ikiniz de daha sağlıklı ve güçlüsünüznull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Banka hesabı yok – banka beyanları olmadan turist vizesine tam olarak nasıl başvurulur
Next post 2020